Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Otrzęsiny

27 października w Naszej bursie odbyły się otrzęsiny naszych ,,Kociaków”, czyli osób które pierwszy rok mieszkają razem z nami.  Tematem tegorocznych otrzęsin był ,,Szpital psychiatryczny’’. Najstarsi mieszkańcy przygotowali wiele ciekawych konkurencji tj. wyławianie guzików z kiślu bez użycia rąk, owijanie partnera bandażem na czas itp. Było przy tym wiele zabawy i śmiechu.
Pomimo tak trudnych konkurencji Nasze ,,kociaczki” poradziły sobie wspaniale. Na koniec odbyło się uroczyste obcięcie ogonów. W ten sposób powitaliśmy Naszych nowych mieszkańców bursy.

logo