Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Rekrutacja

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

W dniu 31.08.2020 odbędzie się zakwaterowanie do Bursy SWŁ w Tomaszowie Maz. Uczniowie, którzy będą pierwszy rok mieszkać w naszej Bursie prosimy o zgłoszenie się do placówki o godz.18.00. Pozostałych wychowanków zapraszamy o godzinach ustalonych telefonicznie. Podczas kwaterowania do budynku wchodzą tylko przyjęci uczniowie. Prosimy o zastosowanie się do ustalonych godz. przyjazdu

Informacje dodatkowe

Rodzice/opiekunowie prawni /wychowankowie pełnoletni w momencie zakwaterowania powinni posiadać wypełnione oświadczenia dotyczące aktualnej sytuacji zdrowotnej.

Oświadczenie znajduje się poniżej jako załącznik oraz będzie dostępne przed wejściem do placówki.  Prosimy także o zapoznanie się z obowiązującymi na terenie placówki procedurami

Załącznik:
Oświadczenia dotyczące aktualnej sytuacji zdrowotnej.

logo